O nás

Alfréd je můj vysněný dárek k narozeninám. Odjakživa jsem tzv. "zvířátková", takže to, že bude jednou na zahradě pobíhat nějaké chlupaté třeštidlo, bylo úplně jasné. Jenom se to pořád oddalovalo (až se dodělá tohle a tamto, až bude plot, až se trochu zkulturní zahrada...) No a nakonec jsem ho dostala i přesto, že v tu dobu nebyla bouda, ani kotec, ani plot :-) Hlavně, že máme Alfíka!!!

Když jsem se na něj jela poprvé podívat, tak se mi potom ani nechtělo zpátky domů bez něj! Taková malinká chlupatá kulička s očičkama :-) No prostě medvídek.... a uběhl měsíc a medvídka jsme měli doma!!!

A už je to člen rodiny a všichni si ho moooc oblíbili!!! Včetně našeho tatíka, který se s ním dokonce dělí o svoje piškoty, které mají oba moooc rádi !!!...... a teď už má Alfík i dvounohého kamaráda Lukáška, jsou to úžasní parťáci a kámoši!!  

.......... a nyní už se naše rodina rozrostla o dvojčátka Laurinku a Kristýnku, které si Alfréd také hned zamiloval...  jooo, ty děti jsou prostě jeho....nádhera, když se na všechny díváme, jak si s Alfíkem hrají, krmí ho a honí po zahradě, a když jsou všichni unavení, tak na něj děti lehnou a drbou mu kožíšek...

 

Ještě pár slov ke jménu...jméno jsme měli vybrané už předem - je to vzpomínka na dovolenou v Keni..Alfréd byl naprosto úžasný kapitán katamaránu, který se nám vryl do paměti.Tak proto Alfréd.

Moji páníčci